TERMIN I KOSZT DOSTAWY

 

WYSYŁKA

Po dokonaniu zamówienia artykuły są kompletowane i pakowane w opakowania zbiorcze coffeespeciality.pl. Paczki transportowe, w których wysyłamy towary są odpowiednio zabezpieczone do przewozów na duże odległości. 
Przygotowane przesyłki wysyłamy kurierem lub pocztą, w zależności od preferencji klienta.
Prosimy o sprawdzanie stanu przesyłki podczas odbioru od kuriera  – w jego obecności. Ewentualne uszkodzenia prosimy natychmiast zgłaszać z protokołem reklamacyjnym na adres office@coffeespeciality.pl. W protokole prosimy podać nr listu przewozowego i zamówienia.

Realizacja zamówienia

  1. Do realizacji zamówienia konieczne jest podanie pełnego adresu dostawy, oraz danych kontaktowych (imię, nazwisko, e-mail, telefon), a także danych do wystawienia faktury vat.
  2. Zamówienie złożone musi zostać potwierdzone przez obsługę Sklepu poprzez e-mail.
  3. Czas realizacji zamówienia  liczony jest od dnia zaksięgowania wpłaty na konto bankowe. Czas realizacji jest różny w zależności momentu zaksięgowania wpłaty na koncie. Jeśli wpłata na koncie zaksięgowana jest do godziny 15:00, towar wyjeżdza do Państwa tego samego dnia, jeżeli po 15:00 to następnego dnia roboczego.
  4. Na czas realizacji zamówienia składa się czas przygotowania zamówienia przez coffeespeciality.pl oraz czas potrzebny na dostarczenie przesyłki za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS, Siódemka lub Poczty Polskiej.
  5. Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu lub wycofać złożone zamówienie do momentu jego wysłania przez Sklep. Wprowadzenie powyższych zmian jest możliwe przez kontakt pocztą elektroniczną: office@coffeespeciality.pl lub telefonicznie 0048-515375808 (pn-pt w godz. 8.00-18.00). 
  6. W przypadku płatności przelewem bankowym zamówiony produkt zostanie zarezerwowany dla Państwa na okres 3 dni roboczych. Jeżeli w ciągu tego czasu nie otrzymamy od Państwa przelewu, zamówienie zostanie anulowane. Klient zostanie poinformowany o tym fakcie e-mailem.
  7. Paczki wysyłem do krajów uni europejskiej po wcześniejszym uzgodnieniu kosztów wysyłki.


Odbiór osobisty
Klientów z Bielska-Białej i okolic zapraszamy do osobistego odbioru towarów z siedziby naszej firmy w Bielsku-Białej ul. Kamieniarzy 3a. Będzie to doskonała okazja do spróbowania na miejscu wyśmienitej kawy, obejrzenia innych artykułów, zaczerpnięcia informacji na temat dostępnych kaw.